وب‌سایت پی وی برق

انعقاد قراردادهای دوجانبه خرید و فروش برق

انعقاد قراردادهای دوجانبه خرید و فروش برق

پی وی برق،

جستجو در مطالب سایت

پیوندهای مفید

تبلیغات

«شرکت تولیدی و بازرگانی آتیه گستر سناباد»

این شرکت، یکی از شرکت های زیرمجموعه گروه شرکتهای تامین آتیه می باشد که در نیمه دوم سال 1391 با هدف تهیه و تامین قطعات و مواد اولیه و فروش محصولات شرکتهای تولیدی گروه شروع به فعالیت نمود. زنجیره فعالیتهای اجرایی در بازرگانی در برگیرنده امور مختلف و متفاوت و درعین حال به هم پیوسته است. «شرکت تولیدی و بازرگانی آتیه گستر سناباد» با آگاهی ازاطلاعات ، مقررات و مسائل مختلف در بازرگانی داخلی و خارجی و تسلط بر روند انجام کار قادربه ارائه بهترین خدمات درکوتاه ترین مدت و با امنیت و اطمینان خاطر بالا می باشد. این شرکت با تکیه بر فناوری اطلاعات و رویکردهای جدید مبتنی بر تجارت الکترونیک توانسته است درمحیط متغیر کنونی براحتی ساختار کلی خود را حفظ و در راستای اهداف اصلی خود که همانا رضایت مشتری است گام بردارد. در حال حاضر تامین قطعات و تجهیزات نیروگاهی (حرارتی،خورشیدی و بادی)، نفت و گاز، پتروشیمی و پالایشگاه ها را انجام می‌‌دهد. این شرکت به دنبال سیاست های جدید وزارت نیرو مبنی بر تمرکز بیشتر مالکین نیروگاه ها بر انعقاد قرارداد دوجانبه فروش برق، مدیریت بخش قراردادهای دوجانبه را به چارت خود اضافه نمود و با جذب نیروهای با تجربه و کارآزموده در این خصوص در حال زمینه سازی و ایجاد بستری برای عملیاتی شدن هر چه بیشتر قراردادهای دوجانبه فروش برق می باشد و مسئولیت اجرای عملیات فروش برق تولیدی نیروگا‌ه‌‌ها را بر عهده داشته و در این راستا با تشکیل سبدی بهینه در عرصه‏‌های مختلف فروش نظیر بازار بورس انرژی، قراردادهای دو جانبه برق تولیدی نیروگاه‌ها را به فروش می‌رساند.

در ساختار جدید صنعت برق کشور متقاضیان عمده نظیر صنایع بزرگ قادر می‌باشند از طریق انعقاد قراردادهای دو جانبه با تولیدکنندگان خصوصی اقدام به تأمین مستقیم برق مورد نیاز خود نمایند. در این حوزه نیز «شرکت تولیدی و بازرگانی آتیه گستر سناباد» ضمن انعقاد قراردادهای دو جانبه با تعدادی از صنایع بزرگ و صنایع تولیدی جهت ارایه خدمات مشاوره به منظور تعیین راهکارهای بهینه تامین برق و عرضه آن آماده می‌باشد.

 

چارت سازمانی درباره ما

 

 

«شرکت تولیدی و بازرگانی آتیه گستر سناباد» با داشتن پروانه خرده فروشی (حداکثر به میزان 200 مگاوات در ساعت ) سایت PVBARGH.IR را برای آگاه سازی تولید کننده­ها و همچنین مصرف کننده‌های برق راه اندازی نموده که متقاضیان درخواست خود را در این سایت ثبت نموده و می­توانند به شکل خصوصی برای مجموعه خود برق تامین نمایند.

 

 

پروانه خرده فروشی برق تولیدی و بازرگانی آتیه گستر سناباد